tel. 59 814 71 84
ul. Kowalewskiego 18

Pokoje Ustka - As

Pokoje gościnne As położone są przy ulicy Franciszka Kowalewskiego, w kameralnej willowej dzielnicy Ustki, z dala od zgiełku miasta. Wielkim atutem obiektu niewątpliwie jest niewielka odległość od morza (około 1 kilometra), do którego prowadzi droga przez las.
W pobliżu pokoi gościnnych znajduje się niezbędna infrastruktura: Urząd Pocztowy, restauracja, kawiarnia, sklepy oraz bank.
Na terenie obiektu znajduje się ogród, gdzie dorośli zrelaksują się przy grillu, a dzieci wyszaleją się na mini placu zabaw z huśtawkami. Gościom gwarantujemy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi).

Pokoje gościnne Ustka AS Pokoje gościnne Ustka AS b

Pokój z oddzielnym wejściem

Na parterze budynku mieści się duży czteroosobowy pokój rodzinny z osobnym wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe, małżeńskie łoże oraz łóżko piętrowe. Pokój jest całkowicie niezależny dzięki znajdującej się w nim przestronnej łazience oraz w pełni wyposażonemu aneksowi kuchennemu z kuchenką mikrofalową, lodówką, czajnikiem bezprzewodowym, sztućcami oraz naczyniami. Na wyposażenie pokoju składa się także stół, przy którym można jeść wspólne posiłki, duża szafa oraz telewizor.
Zapraszamy do obejrzenia wnętrza pokoju w panoramie sferycznej.

Pokoje gościnne Ustka parter Pokoje gościnne Ustka parter b Pokoje gościnne Ustka parter c Pokoje gościnne Ustka parter łazienka

Zobacz panoramę 360 stopni pokoju - kliknij w zdjęcie

Pokoje gościnne Ustka panorama

Pokoje na piętrze

Na pierwszym piętrze znajduje się pięć pokoi – dwu-, trzy- oraz czteroosobowych. W każdym z nich znajduje się osobna łazienka oraz balkon. Na wyposażenie każdego pokoju składają się wygodne łóżka, szafa, stolik z krzesłami oraz telewizor.
Do dyspozycji gości jest duży hol, w którym mieści się aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, lodówką, czajnikiem bezprzewodowym, naczyniami oraz sztućcami. Istnieje także możliwość skorzystania z odkurzacza oraz żelazka.

Pokoje gościnne Ustka przedpokój Pokoje gościnne Ustka przedpokój b

Pokój Różowy

Pokoje gościnne Ustka 1 Pokoje gościnne Ustka 1b Pokoje gościnne Ustka 1c Pokoje gościnne Ustka 1d

Pokój Zielony

Pokoje gościnne Ustka 2 Pokoje gościnne Ustka 2b Pokoje gościnne Ustka 2c Pokoje gościnne Ustka 2d

Pokój Fioletowy

Pokoje gościnne Ustka 3 Pokoje gościnne Ustka 3b Pokoje gościnne Ustka 3c Pokoje gościnne Ustka 3d

Pokój Brązowy

Pokoje gościnne Ustka 4 Pokoje gościnne Ustka 4b Pokoje gościnne Ustka 4c Pokoje gościnne Ustka 4d

Pokój Pomarańczowy

Pokoje gościnne Ustka 5 Pokoje gościnne Ustka 5b Pokoje gościnne Ustka 5c Pokoje gościnne Ustka 5d