tel. 59 814 71 84
ul. Kowalewskiego 18

Pokoje Ustka - As

Pokoje gościnne As położone są przy ulicy Franciszka Kowalewskiego, w kameralnej willowej dzielnicy Ustki, z dala od zgiełku miasta. Wielkim atutem obiektu niewątpliwie jest niewielka odległość od morza (około 1 kilometra), do którego prowadzi droga przez las.
W pobliżu pokoi gościnnych znajduje się niezbędna infrastruktura: Urząd Pocztowy, restauracja, kawiarnia, sklepy oraz bank.
Na terenie obiektu znajduje się ogród, gdzie dorośli zrelaksują się przy grillu, a dzieci wyszaleją się na mini placu zabaw z tramponią. Gościom gwarantujemy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi).

Pokoje gościnne Ustka AS

Pokoje gościnne Ustka AS ogrod Pokoje gościnne Ustka AS ogrod 2 Pokoje gościnne Ustka AS ogrod 3 Pokoje gościnne Ustka AS ogrod 3

Pokój z oddzielnym wejściem

Na parterze budynku mieści się duży czteroosobowy pokój rodzinny z osobnym wejściem. W pokoju znajduje się dwuosobowe, małżeńskie łoże oraz łóżko piętrowe. Pokój jest całkowicie niezależny dzięki znajdującej się w nim przestronnej łazience oraz w pełni wyposażonemu aneksowi kuchennemu z kuchenką mikrofalową, lodówką, czajnikiem bezprzewodowym, sztućcami oraz naczyniami. Na wyposażenie pokoju składa się także stół, przy którym można jeść wspólne posiłki, duża szafa oraz telewizor.

Pokoje gościnne Ustka parter Pokoje gościnne Ustka parter a Pokoje gościnne Ustka parter b Pokoje gościnne Ustka parter łazienka

Pokoje na piętrze

Na pierwszym piętrze znajduje się pięć pokoi – dwu-, trzy- oraz czteroosobowych. W każdym z nich znajduje się osobna łazienka oraz balkon. Na wyposażenie każdego pokoju składają się wygodne łóżka, szafa, stolik z krzesłami oraz telewizor.
Do dyspozycji gości jest duży hol, w którym mieści się aneks kuchenny z kuchenką mikrofalową, lodówką, czajnikiem bezprzewodowym, naczyniami oraz sztućcami. Istnieje także możliwość skorzystania z odkurzacza oraz żelazka.

Pokoje gościnne Ustka przedpokój Pokoje gościnne Ustka przedpokój b

Pokój pierwszy

Pokoje gościnne Ustka 5 Pokoje gościnne Ustka 5b Pokoje gościnne Ustka 5c Pokoje gościnne Ustka 5d

Pokój drugi

Pokoje gościnne Ustka 3 Pokoje gościnne Ustka 3b Pokoje gościnne Ustka 3c Pokoje gościnne Ustka 3d

Pokój trzeci

Pokoje gościnne Ustka 1 Pokoje gościnne Ustka 1b Pokoje gościnne Ustka 1c Pokoje gościnne Ustka 1d

Pokój czwarty

Pokoje gościnne Ustka 4 Pokoje gościnne Ustka 4b Pokoje gościnne Ustka 4c Pokoje gościnne Ustka 4d

Pokój piąty

Pokoje gościnne Ustka 2 Pokoje gościnne Ustka 2b Pokoje gościnne Ustka 2c Pokoje gościnne Ustka 2d